O Nas

Dlaczego powstał projekt „Wolnych Obywateli”?

Jesteśmy Polakami, którzy po latach angażowania się w różne inicjatywy, zdobywania doświadczenia oraz analiz, przewartościowali polską scenę publiczną z jej wadami i postanowili unikając ich, zrobić coś naprawdę dobrego dla Polski. Widzimy ogromny potencjał w Naszym narodzie i boli Nas, że z powodu niezgody pośród naszych elit, wielu młodych ludzi musi przymusowo szukać szczęścia za granicą. Zaś tym którzy zostali doskwiera brak poczucia bezpieczeństwa.

Jaka przyświeca nam idea?

Przyświeca Nam idea współpracy z każdym, kto ma dobrą wolę i chęć do pracy. Jednoczenia i wspólnego szlachetnego trudu.
Wolni Obywatele to projekt chcący podkreślić co w Nas najlepsze i sprawić by każdy z Nas czuł się szczęśliwy i bezpieczny we własnym kraju.
A do tego potrzebna są narzędzia, które wspólnie tworzymy

Pragniemy rozpocząć nowy, autentyczny a nie udawany dialog o wolności, szansach Polski na arenie międzynarodowej, dać ludziom narzędzia do oceny, analizy i współtworzenia polityki. Biorąc pod uwagę Nasze położenie, predyspozycje oraz statystyczną pracowitość, gospodarka Polska może być konkurencyjna wobec innych podmiotów światowych.

Jakie jest nasze hasło przewodnie?

„Wspólnie możemy więcej” – to filozofia chęci współpracy z każdym, kto ma pomysły, dobrą wolę i chce osiągać sukcesy. Kładziemy nacisk na partnerską, klarowną, przemyślaną i uczciwą współpracę, który jest podstawą do realizacji idei wolnościowych!