Wywiad i budowa struktur w Biłgoraju

Na spotkaniu lokalnych działaczy w Biłgoraju dla miejscowych mediów wypowiadali się Waldemar Buczek oraz Stefan Oleszczuk.

Wkrótce ogłosimy dalsze plany dotyczące rozwoju tamtejszych struktur i działań samorządowych.
______
Ciekawa wypowiedź jednego z naszych liderów Waldemara Buczka dla gazety Gazeta Biłgorajska

„Do wyborów jest jeszcze rok, ale już teraz chcemy zacząć. W Biłgoraju sytuacja polityczna od długiego czasu jest ustabilizowana. Zechcemy zaproponować mieszkańcom nowe spojrzenie na polityka samorządową. Musimy sobie zdać sprawę, że jeśli Biłgoraj nie będzie miastem sprzyjającym przedsiębiorcom, nadal będzie zadłużany, a młodzi ludzie będę wyjeżdżać, to miasto przestanie się rozwijać. Strategię, którą oferuje stowarzyszenie „Wolni Obywatele”, zechcemy wdrażać w samorządach. Jest to działanie oddolne.

Planujemy wystawić w wyborach samorządowych swoich kandydatów. Stawiamy przede wszystkim na ludzi młodych. Myślę, że coraz więcej z nich dostrzega potrzebę zmian w kraju, także na poziomie samorządów. Będziemy rozmawiać z wieloma osobami, stowarzyszeniami, organizacjami i lokalnymi liderami, aby skupić ludzi, którzy chcą działać. Myślę, że w najbliższych wyborach pokażemy, że wiele młodych osób chce zmian. Nie będziemy ograniczać się tylko do ludzi i środowisk o poglądach stricte wolnościowych i będziemy współpracować także z osobami mającymi nieco inne podejście. Myślę, że wspólnymi siłami możemy zrobić wiele dla regionu, trzeba tylko wyznaczyć wspólne cele”

Link do artykułu: http://www.m.bilgorajska.pl/aktualnosc,14452,0,0,0,Bilgorajscy-wolnosciowcy-zwieraja-szyki.html